Akcja Lato z SCK

Akcja Lato ze Starogardzkim Centrum Kultury w tym ...

Samochodowe Kino Letnie ...

UWAGA! Zmiana czasu projekcji! Godz. 21:00Wjazd ...

XI Zlot Weteranów Szos - ...

18 lipiec 2020 r. Online Starogardzkie ...

Orkiestra Dęta SCK - ...

Odpowiedź Orkiestry Dętej SCK za nominację ...

UTALENTOWANI 2020 - ...

Oglądaj w internecie Starogardzkie Centrum ...

Możliwość zwrotu części ...

Uwaga!W związku z zawieszeniem zajęć edukacyjnych ...

Dzień Działacza Kultury

29 maja obchodzimy święto tych, którzy tworzą ...

SCK #Hot16Challenge2

Dziękujemy za nominację Młodzieżowej Radzie ...

Zakończenie roku ...

W tym trudnym czasie spowodowanym pandemią ...

Maksymilian Gierymski - ...

Muzeum Narodowe w Krakowie przypomniało twórczość ...

Historia baletu w Polsce ...

Proponujemy zapoznanie się z historią baletu w ...

Film o sztuce - ...

W cyklu filmy o sztuce proponujemy za ...

Kultowy film REJS po ...

Cały film REJS Marka Piwowarskiego - kultowa ...

Warsztaty plastyczne - ...

Kolejne warsztaty plastyczne Józefa Olszynki z ...

Wystawa Galerii A ...

W tym roku 16 maja obchodzimy Noc Muzeów, podczas ...
-->

Akcja Lato z SCK

22 lipiec 2020

Akcja Lato ze Starogardzkim Centrum Kultury w tym roku w miesiącu sierpniu będzie polegała na Grze Miejskiej pt. "Odkrywamy  historię i kulturę naszego miasta".

Uczestnik naszej gry - zabawy jest zobowiązany do pobrania mapki, zasad gry oraz karty do odpowiedzi w recepcji Starogardzkiego Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II nr 3, w dniach od 5-25 sierpnia w godz. od 8:00 - 20:00. Spośród poprawnie wykonanych zadań zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

 

 

REGULAMIN Gry Miejskiej pt. "Odkrywamy historię i kulturę naszego miasta"

 

§ 1. Organizator

1. Organizatorem Gry Miejskiej pt. „Odkrywamy historię i przyrodę naszego miasta” jest Starogardzkie Centrum Kultury, ul. Aleja Jana Pawła II nr 3w Starogardzie Gdańskim.

2. Przez organizację Gry rozumie się przygotowanie Punktów Kontrolnych na terenie miasta Starogard Gdański oraz wszystkie inne czynności zmierzające do prawidłowego jej przebiegu.

 

§ 2. Zasady Gry

1.Gra Miejska pt. „Odkrywamy historię i przyrodę naszego miasta” odbywa się w dniach od 05 – 25 sierpnia 2020 r. w Starogardzie Gdańskim.

2. Celem Gry jest aktywizacja dzieci i młodzieży oraz przybliżenie historii miasta Starogardu Gdańskiego, a także obcowanie z przyrodą na terenie miasta.

3. Zadaniem uczestników Gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami tzw. zadaniami do wykonania oraz ich rozwiązanie zgodnie z poleceniem. Spośród uczestników którzy wykonali poprawnie zadania zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

4.Udział w Grze jest bezpłatny.

5. Gra toczy się w normalnym ruchu miejskim w związku z czym uczestnicy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności. Organizator nie zapewnia opieki medycznej dla osób uczestniczących w Grze.

6. Charakter imprezy powoduje, że Uczestnicy poruszają się po mieście na własną odpowiedzialność.

7. W przypadku naruszenia przez uczestnika niniejszego regulaminu, złamania zasad fair play bądź utrudniania Gry innym uczestnikom w dowolnym momencie Gry Organizator ma prawo do wykluczenia go z Gry. Decyzja Organizatora w tej kwestii jest ostateczna.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowania uczestników Gry mogące naruszyć porządek publiczny lub dobra osobiste osób trzecich.

 

§ 3. Uczestnicy Gry i Zgłoszenia

1. Warunkiem uczestnictwa w Grze jest pobranie mapy oraz zasad gry w recepcji Starogardzkiego Centrum Kultury w godz. od 8:00 do 20:00 w dniach od 05-25.08.2020r.

2. Poprzez udział w Grze uczestnik wyraża zgodę na warunki określone w niniejszym regulaminie;-przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych uczestników w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Gry, opublikowanie przez Organizatora na łamach stron internetowych, portali społecznościowych oraz w informacjach medialnych wizerunku uczestnika, oraz w uzasadnionym przypadku, imienia i nazwiska uczestnika.

 

§ 4. Zwycięzcy Gry

1. Zwycięzcy Gry zostaną wyłonieni po oddaniu kart z realizacji zadania do Starogardzkiego Centrum Kultury, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 sierpnia 2020r., gdzie nastąpi rozlosowanie nagród.

 

§ 5. Postanowienia końcowe

1. Regulamin znajduje się do wglądu na stronie internetowej Organizatora.

2. W kwestiach dotyczących przebiegu Gry, nieprzewidzianych niniejszym regulaminem, głos rozstrzygający należy do Organizatora.

3. Organizator zastrzega sobie prawo przesunięcia, przedłużenia lub przerwania Gry z ważnych przyczyn.

4. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w regulaminie.

 

Klub Tańca Towarzyskiego Impuls
Orkiestra dęta
Teatr Medium
Zespoły: Pro Simfonica i Singers Novi

Mecenasi i przyjaciele kultury

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij komunikat