Wydrukuj tę stronę
-->

XI Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach zostaje przełożony na 2021 rok!

05 maj 2020

Drodzy miłośnicy wakacyjnego Zlotu Weteranów Szos! Ze względu na obecną sytuację koronawirusa COVID-19 w Polsce musieliśmy naszą imprezę przełożyć na przyszły rok. "XI Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach" odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021 roku.

Koncerty zespołów Myslovitz i Varius Manx & Kasia Stankiewicz, także zostały przełożone i bawić się do ich przebojów będziemy 24 lipca 2021 roku. Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych pragną abyśmy wszyscy mogli bawić się bezpiecznie, dlatego wspólnie dołożymy wszelkich starań aby XI Zlot w przyszłym roku był wyjątkowy dla mieszkańców Starogardu Gdańskiego, okolic, turystów i gości odwiedzających imprezę.
Jednocześnie zachęcamy stałych i nowych uczestników Zlotu, aby w obecnej sytuacji kwarantanny wysyłali do końca czerwca 2020 roku na maila: organizacjaimprez.sck@gmail.com fotografie lub krótkie filmiki swoich pojazdów, które brałyby udział w wydarzeniu, w tym roku. Chcemy przygotować specjalną niespodziankę Zlotu w czasie kwarantanny. Zapraszamy!

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij komunikat