-->

Nauka Tańca Towarzyskiego

 

Naukę tańca prowadzimy z podziałem na kategorie wiekowe: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-12 lat, powyżej 13 lat , dorośli powyżej 19 lat, 35 +, 45+, 55+.

 

Realizujemy program nauki tańców towarzyskich(standardowych i latynoamerykańskich), tańce zespołowe, integracyjne z różnych stron świata oraz muzyczne szaleństwa w rytmie disco, rock-and-rolla, zumby. Uczestnicy zajęć tanecznych zgłębiają tajniki tańca w wymiarze rekreacyjnym lub sportowym. Swoje nabyte umiejętności taneczne prezentują na corocznie organizowanym przez SCK turnieju tańca” I krok taneczny”.. Wytrwałym, zaangażowanym oraz lubiącym współzawodnictwo sportowe proponujemy kontynuację tańca w wymiarze sportowym w klubie tańca „Impuls” przy SCK.

 

Korzyści z udziału w naszych zajęciach tanecznych:

 

- poprawna sylwetka i koordynacja ruchowa,

 

- prawidłowy rozwój fizyczny i emocjonalny

 

- wzmocnienie poczucia własnej wartości

 

- uwrażliwienie na rytm, muzykę

 

- umiejętność pracy z własnym ciałem

 

- umiejętność współdziałania w grupie

 

- gracja i elegancja ruchu

 

- i wiele wiele innych……

 

Zajęcia prowadzą nauczyciele tańca z wieloletnim doświadczeniem, wychowankowie Edwarda Kowalke, założyciela ruchu tańca towarzyskiego w Starogardzie Gdańskim.

 

Janusz Lewandowski - były tancerz w tańcu towarzyskim, udział w krajowych i międzynarodowych turniejach tańca, od 1986 roku nauczyciel tańca w SCK, wychowawca wielu par tanecznych, które osiągają sukcesy w turniejach tańca , łącznie z tytułami mistrzów w tańcu towarzyskim.

 

Beata Wałkuska – wykształcenie pedagogiczne, wicemistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, finalistka wielu turniejów zagranicznych, licencjonowany sędzia Federacji Tańca Sportowego, nauczyciel tańca SCK od ….

 

W swojej pracy oboje łączą pasję, doświadczenie, kreatywność i profesjonalizm.

 

Mecenasi i przyjaciele kultury

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij komunikat