-->

Zajęcia językowe

Nauka języka obcego, jak żadna inna aktywność umysłowa wpływa na rozwój i pracę obu półkul mózgowych. Udowonione naukowo pozytywne efekty nauki języków są na wyciągnięcie ręki, wystarczy zacząć! Z nami to możliwe. Zapraszamy wszystkich na lekcje języka hiszpańskiego i japońskiego.

JĘZYK HISZPAŃSKI
zajęcia nauki języka poprzez taniec i zabawę  - dla dzieci

Kamil Pietrasik - student ostatniego roku Filologii Hiszpańskiej. Student Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Nauczyciel języka hiszpańskiego w przedszkolu. Nauczyciel języka hiszpańskiego w Starogardzkim Centrum Kultury i Centrum Kultury w Skarszewach.


JĘZYK JAPOŃSKI Z ELEMENTAMI KULTURY
zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Kornelia Halbe – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (Instytut Orientalistyki – Kierunek Japonistyka). Odbyła roczne stypendium Monbusho na Uniwersytecie Nagoya, ufundowane przez rząd japoński, gdzie ukończyła kurs języka japońskiego i kultury japońskiej. Pracowała m.in. jako wykładowca języka japońskiego przy Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu oraz jako tłumacz dla firm japońskich.

Mecenasi i przyjaciele kultury

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij komunikat