Starogardzkie Centrum Kultury 25 maja br. zaprasza na poranek z grami o nazwie "Tradycyjna vs współczesna rozrywka" poświęcone konfrontacji tradycyjnych planszówek z grami elektronicznymi wśród młodzieży w Starogardzie Gdańskim.

Projekt zainicjował i koordynuje Maciej Knozowski - student III roku kulturoznawstwa Uniwersytetu Gdańskiego w ramach zaliczenia pracy licencjackiej. Spotkanie odbędzie się 25 maja 2019 r. w Starogardzkim Centrum Kultury w godzinach 9:00-13:30 i kierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Wydarzenie będzie miało charakter naukowo-rozrywkowy. Oprócz rozgrywek odbędzie się wykład mgr Marty Tymińskiej dotyczący Game Studies.

Zainteresowani uczestnicy od 10 do 18 lat proszeni są o wcześniejsze zgłaszanie się poprzez wiadomość prywatną na Facebooku SCK. Liczba graczy jest ograniczona do 20 osób.

Program imprezy:
9:00 – oficjalne otwarcie
9:30 – rozpoczęcie rozgrywek
11:30 – wykład mgr Marty Tymińskiej poświęcony Game Studies
13:00 – zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród na podstawie losowania numerków oraz pamiątkowe zdjęcia
13:30 – zakończenie wydarzenia

SPONSORZY: REBEL, UNIWERSYTET GDAŃSKI, CUKSY.PL, KULA BOWLING, PIĘTRO CENTRUM ROZRYWKI, KOMPUTRONIK

Data: 25.05.2019 9:00 am - 1:30 pm

Mecenasi i przyjaciele kultury

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij komunikat