Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 14 stycznia 2018 roku od godziny 15:00. W Starogardzie Gdańskim po raz drugi punktem licytacji i występów artystycznych na scenie będzie galeria "NEPTUN".

O godzinie 15:30 na parkingu przed Starogardzkim Centrum Kultury grupa morsów "Morstar" odbędzie rozgrzewkę i kąpiel w specjalnie ustawionym basenie.

W galerii "Neptun" wystąpią m. in. uczniowie Centrum Edukacji Muzycznej, szkoła tańca “Esta Fiesta”, Orkiestra Dęta SCK pod kierownictwem Kacpra Roszkowskiego, zespół “The Moon” z Gdańska, formacja “Lecimy” ze Starogardu Gdańskiego.

O godzinie 17:00 odbędzie się licytacja pracy Prezydenta Miasta. Zwycięzca wynajmie prezydenta na kilka godzin do pracy. Odbędą się też inne ciekawe licytacje gadżetów i przedmiotów, z których dochód zasili 26 finał WOŚP m. in.:  vouchery na stylizację fryzur do Studia Fryzur Creative, vouchery zapewniające wejście na basen, masaż pleców czy godzina bowlingu w Hotelu Ren, miesięczny kurs nauki gry na instrumencie w Starogardzkim Centrum Edukacji Muzycznej. Firma Dovista przekazała 5 fantastycznych misiów, Straż Miejska - gadżety oraz misia. Zostaną wylicytowane oficjalne gadżety 26.WOŚP, koszulki z autografami Zenka Martyniuka czy zespołu MIG, gadżety firmy Pestar, Ford Gołębiewski, Integra Hieronim Bieliński, Renault Adamowscy, Ega. W czasie niedzielnej imprezy odbędą się też licytacje 100-tu letnich obrazów oraz artystycznych rękodzieł. Nie zabraknie pysznych tortów.

Organizatorem starogardzkiego finału WOŚP jest Starogardzkie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegółowy program imprezy:

15:30-16:00 - Rozgrzewka i kąpiel morsów grupy "Morstar" w specjalnie ustawionym basenie na parkingu przed Starogardzkim Centrum Kultury

Galeria NEPTUN:
15:00 - Rozpoczęcie imprezy
15:10 - Występ wokalistów Starogardzkiego Centrum Edukacji Muzycznej
15:25 - Pokaz taneczny szkoły tańca "Esta Fiesta"
16:00 - 16:30 - Orkiestra Dęta SCK pod kierownictwem Kacpra Roszkowskiego
16:50 - Występ taneczny wolontariuszy stowarzyszenia "Pozytywni"
17:00 - Licytacja Prezydenta Miasta Starogardu Gd.
17:15 - 17:45 - zespół "The Moon" z Gdańska
18:30 - Pokaz taneczny szkoły tańca "Esta Fiesta"
19:00 - 19:30 - formacja "Lecimy" ze Starogardu Gdańskiego

Data: 14.01.2018 3:00 pm - 8:00 pm

Mecenasi i przyjaciele kultury

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Zamknij komunikat